Pasaklı genç adam, annesiyle birlikte yaşamaktadır. Bu durumdan şikayetçi olan kadın, sürekli bulaşık çıkartıp, kendi çamaşırlarını yıkamamasından yakınmaktadır. Salonda oturarak vakit öldüren oğlunun yanına gelen esmer anne, bu durumdan bıktığını ve bu evden gitmesini söylüyor. Zavallı genç adam, iş aradığını ve her şeyi düzelteceğini söylüyor. Esmer anne, madem bulaşıkları ve çamaşırları yıkamıyorsun o zaman kira vermelisin diyerek oğlunu zor duruma sokuyor.

Çaresiz eleman, ne diyeceğini şaşırdığı için bir kaç hafta daha idare et beni diyerek annesiyle anlaşmaya çalışıyor. Kendi evinde rahat rahat dolaşamayan isyankar kadın, bir gün sabah erken saatte çıplak bir şekilde tv izlemektedir. Eleman oyun konsolunu bulamadığı için valideden yardım istemek için içeriye giriyor ve birde ne görsün. Annesi çıplak ve sarhoş!

Kendi evimde istediğim gibi dolaşırım diyen kadın, buna alışsan iyi edersin diyerek lafını tamamlar. Akşam olduğunda tekrar aralarında bir konuşma geçer ve eleman babamın yokluğunu nasıl idare ediyorsun diyerek kadının kafasını bulandırır. Sinirlenen kadın, yine aynı şeylerden dolayı bağırıp çağırmaya başlar.

Genç adam sana yardım edebileceğim ne varsa bundan sonra yapacağım lütfen biraz beni idare et dediğinde, fit vücutlu anne yarak ihtiyacımı karşıla o zaman diyerek evladının yanına gelir. Dizlerinin üzerine çökerek oğlunun penisini okşamaya başlar ve üstünü çıkartarak soyunur. Bir eliyle kökünü diğeriyle başını okşarken oğlu birden boşalır.

Bölüm 2: Dul annem beni evden atmasın diye ihtiyaçlarını gideriyorum

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments