Yaz sıcaklarında serinlemek isteyen genç kız büyük babasının havuzlu evine gelir. Kendi evlerinde böyle bir imkanı yoktur. Tek başına yaşayan dedesinin yanında yeşil bikinisini giyip güneşlenmek için bahçeye çıkar. Bu sırada yaşlı adam azgınlıktan kudurmaktadır, bu güzel genç çıtır kendi torunu olmasına rağmen niyeti bozar. Sırf am göt görebilmek için onu güneşlenirken gözetlemeye başlar.

Kız şezlonga uzanmadan önce bikinisinin üstünü sıyırıp memelerine güneş kremi sürer. Bu sırada kavunları gören dedesinin gözleri yerinden fırlar. Hatun yatarken bir anda arkasında biri olduğunu hisseder ve kafasını çevirip bakar. Büyük babasının onu dikizlediğini anlayınca tepki gösterip neler olduğunu sorar. Azgın teke bozuntuya vermemek için torununa kızar ve hemen içeriye gireceksin, komşular seni bu halde görmemeli der.

Salona geçtiklerinde ise onu cezalandırmak için dizine yatırıp götünü tokatlamaya başlar. Bikini araya kaçtığı için torunun götünü gören yaşlının siki kalkar ve genç kaşar bunu fark eder. Dedenin saklayacak bir şeyi kalmayınca kızın elini tutup sikine götürür ve sıvazlamasını ister.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments