Eve geldiğimde salonda annemin sesini duydum ve bağırarak telefonda birisiyle konuşuyordu. Sanırım biraz içmiş ve kendisinde değildi. Ona kiminle konuştuğunu sordum fakat bana söylemeden telefonu kapattı. Babamla kavga etmişler ve adam evi terk edip gitmiş. Ne kadar üvey annem olsa da, babama zarar vermesi beni üzüyordu. Sorunun ne olduğunu merak ettiğim için annemden anlatmasını rica ettim.

Baban beni güzel sikemiyor! diyerek bağırmaya başladı. Bu duymak istediğim son şeydi çünkü bunu nasıl çözebilirim bilmiyordum. Odama giderek bir çözüm düşünmek istedim fakat oturduğum yerden kalktığım gibi yine bağırdı baban gibi sende çek git anca kaçmasını bilirsiniz gibisinden. İyice deliye dönmüştüm bu orospu ne dediğini bilmez şekilde sadece bağırıp çağırıyordu.

Baban benimle ilgilenmiyor bari gel biraz dertleşelim dediğinde yanına oturdum fakat bana sarkıntılık etmeye başladı. Bu durumda ki bir kadından faydalanmamın doğru olmadığını düşündüm fakat o kadar azdırıcı bir haldeydi ki anlatamam. Kaşar sikime dokununca üvey anne falan dinlemeden ağzına dayadım. Tam boşalacağım sıra babam eve geldi ve hemen toparlandık. Az daha yakalanıyorduk!

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

8 Comments