Birlikte vakit geçirmekten oldukça zevk alan baba kız, birlikte kamp yapmak için uygun bir yer bularak çadırı kuruyorlar. Güzel bir günün akşamında hava olması gerektiğinden fazla soğuyunca, ikisi de çok üşüdüğü için çadıra dönerek uyku tulumunun içine giriyorlar. Havanın gerçekten soğuk olmasından dolayı ikisi de titremekten doğru dürüst konuşamıyorken yaramaz kızın aklına güzel bir fikir geliyor.

Eğer üstlerini çıkarıp birbirlerine sarılırlarsa vücut ısılarının yükseleceğini söyleyerek üstünü çıkarıyor ve babası olan adama da ısrarla soyunmasını söylüyor. Adam bunun yardımcı olabileceğini düşünerek üstünü çıkarıyor ve kızıyla birlikte sarılarak yatmaya başlıyor. Genç kızın eli ayağı rahat durmadığı için elini babasının penisine götürerek ellemeye başlıyor.

Bu şekilde bir yakınlaşmanın sonucu ikisine de sıcak bastığı için hatun yorganın altında babasının penisini içine alarak yavaş yavaş git gel yapmaya başlıyor. Neyse ki kızın bu çözümü işe yarıyor, ikisi de ısınmaya başlıyor ve cinsel birliktelik yaşamaya devam ederek geceyi atlatmaya çalışıyorlar.

Bölüm 2: Amımın tadına bir kere bakan babam 2. günde sikmek istedi

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments