Babamla vakit geçirmeyi çok sevdiğimi anlamış olmalısınız ki, geçen gece havanın soğuk olmasından dolayı onunla yaşadığımız birliktelik beni çok mutlu etmişti çünkü bir süredir arzuladığım babamla sonunda ilişkiye girebilmiştim. Neyse ertesi gün olduğunda banyo yapmak için dışarı çıktım ve bir kova su ile bedenimi temizlerken azgınlığım tuttu ve kendimi okşamaya başladım.

Babamın beni becerdiğini düşünerek orgazm olmaya çalışıyordum ki birden babamın geldiğini fark ettim. Kendisi de yıkanmak istediği için gelmiş fakat beni bu şekilde görünce işimi bitirmem için biraz beklemiş. Durum böyle olunca ona “-Ben seni yıkarım babacığım.” diyerek hemen altında ki şortu çıkarttım ve işe koyuldum. Tabi ki asıl amacım geçen gece yaşadığımız şeyi tekrar yaşamaktı ve tam da istediğim gibi oldu.

Bölüm 1: Baba kız kamp yapmaya gittiler Soğuktan donmamak için sikiştiler

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments

 • Süper 2 sene ago

  Karının ismi nedir admin.ayak fetişti için süper bi kız

 • mert 2 sene ago

  devamı gelcekmi admin

  • Admin 2 sene ago

   Maalesef, film 2 bölümdü 🥺

   • onur 2 sene ago

    sevgili admin öncelikle kaliteli filmler yayınladığın için emeklerine sağlık. senden ricam bu videonun 1.bölümünü indirmeye açtın eğer mümkünse bunu da indirmeye açarmısın. ayrıca indirmeye açtığın videolar için sonsuz teşekkürler. Eğere mümkünse çok eski videolarıda indirmeye açabilirmisin. şimdiden teşekkürler. iyi çalışmalar. saygılar. onur