Sürekli takip ettiğim filmin yeni serisi çıkmıştı, arkadaşımla birlikte izleyecektik. Onların evine gittim birlikte televizyonun karşısına kurulup keyif yapmaya başladık. Bu sırada güzel sarışın anası etrafımızda dolanıp duruyordu. Yanımıza gelip aç olup olmadığımızı sordu, misafir olduğum için hemen zıplamak istemedim. Kankam evet sandviç iyi olur anne deyince sağ olsun abla bize yiyecek hazırlamaya gitti.

Önce oğluna tost yapıp getirdi sonra bana dönüp seninki nasıl olsun dedi. Yaşanan bütün olayların başlangıcı burası işte, bana doğru eğilip zorla göğüslerini okşattı. Hemen elimi geri çektim çünkü yanımda dostum vardı yakalansaydım hiç hoş olmazdı. Hdabla ‘nın tostlarını ısırıp filme devam ederken temizlik yapacağım camlar çok kirlenmiş dedi. Eline bez alıp götünü göstere göstere bana iş atmaya devam etti.

Arkadaşımın tuvalete kalkmasıyla birlikte hemen harekete geçtim. Anladığım kadarıyla azgın teyzenin genç erkek fantezisi vardı. Bunu mutfak tezgahına dayayıp içinden geçmeye başladım. Yakalanmamak için yatak odasına geçtik. Bir kaç posta sonra işim bitince hiçbir şey olmamış gibi salona gelip oturdum. Kankam nerede olduğumu sorunca ona yalan söyleyemezdim. Anneni siktim deyip kaçmaya başladım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment