Yakın bir arkadaşımın evinde olan koşu bandı arızası için onlara gitmiştim. Kendisi evde olmadığı için annesi bana kapıyı açarak içeriye buyur etti ve sabah sporunu yapmak için dışarı çıktı. Arkasından kısa bir süre baktıktan sonra işime döndüm ve tamir edilecek olan koşu bandı ile ilgilenmeye başladım.

Sorun tahmin ettiğimden de büyük olduğu için buna daha bilen birinin bakması gerektiğini düşünüyordum. Bu sırada arkadaşımın annesi eve geldi ve ne durumda olduğunu sordu. Ona gerekli açıklamaları yaparken bir yandan da iltifat ederek kıvama getirmeye çalışıyordum.

Kocasından ayrılalı 6 yıl olduğu için uzun süredir duldu ve amı yarak görmemişti. Onu nasıl sikerim diye düşünürken birden kendisi bana yakınlaştı ve iltifat ettiğim göğüslerini ellememe izin verdi. Ne kadar yakın bir dostumun annesi de olsa bu kadını sikmeden bu evden gitseydim ayıp olurdu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Korkas 2 sene ago

    Güzel bir film güzel bir çeviri olmuş, kayla paige ve dana dearmond un bigcockbully videolarını da çevirirsen çok makbule geçer admin, iyi çalışmalar.