Arkadaşımla takılacağımız için doğrudan onun evine gitmiştim. İçeri girdiğimde kapıyı annesi açtı ve beni içeri buyur etti. İçeri girdiğimde arkadaşımın henüz eve gelmediğini ve birazdan geleceğini söyledi. Bu sırada salonda annesiyle biraz sohbet etme fırsatı bulmuştum fakat dekoltesi benim sikimi kaldırmaya yetmişti. Hatta bir ara önümde eğilince amını görmüştüm ve ne yapacağımı şaşırmıştım. Ardından annesi duşa girmek için yanımdan gitti. Bende kankamı arayarak ne zaman geleceğini sorduğumda iş yerinde işleri uzadığı için bu gün gelemeyeceğini söyledi.

Bende gördüğüm görüntü karşısında etkilendiğim için annesinin odasına giderek gizlice onu izlemek istedim. Odanın önünden geçerken kadının uyuduğunu gördüm ve içeri girerek telefon ile onun cinsel fotoğraflarını çekmeye başladım. Sadece gecelikle ve altsız yattığı için kaymak gibi amcığı karşımdaydı. Tam odadan çıkacaktım ki uyanıp beni öyle görünce ne desem bilemedim. Bana çok kızacak zannederken o beni yanına çağırdı ve kalkık sikimi ağzına aldı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • dukombo 1 sene ago

    Bağlantı hızı düşük hayranlarınız için düşük çözünürlük ayarını siteye getirdiğiniz için teşekkürlr.Arkadaşlar ayarlar sekmesinden yapabiliyorsunuz.Ve takılmadan izleyebiliyorsunuz.