Annemle babamın film zevkleri hiç uyuşmadığı için genelde birlikte film izlerdik. Bir akşam peder mesaide olduğu için annemle yine film izlemek için anlaşmıştık. Hünerli elleriyle patlamış mısır yaptı ve yanıma geldi. Eline dokunduğumda buz gibi olmuştu kıyamam. Pinti piç kurusu babam doğal gazı açmamamız için bizi defalarca uyarmıştı. Neymiş efendim çok fatura geliyormuş.

Annemin elleri üşüdüğü için üzerimdeki battaniyenin bir kısmını onun üzerine örttüm ve birlikte film izlemeye başladık. Filmde ki aktör kadın aynı anneme benziyordu ve çok seksiydi. Ona iltifat olsun diyerek bu düşüncemi dile getirdim. Ardından battaniyenin altından bacağına yanlışlıkla dokundum ve buz gibi olduğunu fark ettim. Çok üşüdüğü belliydi fakat sesini çıkartmıyordu.

Elimde onu ısıtabileceğimi düşündüm ve hızlı hızlı bacağını okşayarak ısıttım. Ardından göğüsüme uzandı ve meme dekoltesi dikkatimi çekmişti. Filmden ziyade gözlerim tamamen annemin memesindeydi. Elimde bacağında olduğu için narin hareketlerle amına elimi götürdüm. Çoktan ıslanmıştı ve okşamaya başladığım gibi dudak dudağa yapıştık.

Harika bir şekilde öpüşüyorduk ve ikimize de sıcak basmıştı. Babam eve gelmeden önce hemen sikimin üstüne bindi ve annemle birliktelik yaşadık. Babam eve geldiğinde ise hiç bir şeyi çaktırmadık ve bu sikişi tekrarlamak için ikimizde sabırsızlanıyorduk.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments