Kız arkadaşımın bize geleceği ve 1 gece kalacağı için çok heyecanlıydım çünkü sabaha kadar ona pompalamayı düşünüyordum. Tek sorun yeni üvey annemden izin almam gerekiyordu. Bunun için kız arkadaşımla konuştuktan sonra annemin yanına giderek izin almak istedim. Yatak odasına girdiğimde onu bacak arasını okşarken görünce özür dileyerek odadan çıktım fakat olan biten her şeyi görmüştüm.

Bu sırada annem hemen üstünü başını toplayarak beni içeri çağırdı ve ne olduğunu sordu. Ona kız arkadaşımın bize gelip gece bizde kalırsa sorun olur mu diye sorduğumda bana çok kaba bir tavırla olmaz dedi. Bunu duyunca bağırarak odadan çıktım ve kendi odama geldim.

Hemen kız arkadaşımı arayarak orospu annem buna izin vermedi dediğimde annemin beni duyabileceği hiç aklıma gelmezdi. İçeri girerek “-Sen bana orospu mu dedin!” diyerek yanıma geldi. O sırada telefonu kapattım ve ona çok sinirlendiğimi söyledim. Sinirlenmemin sebebi sikimin sürekli kalkık olduğunu ve cinsel ilişkiye giremeden bu sorunu ortadan kaldıramadığımı dile getirdiğimde annem “-Bunun için kız arkadaşına ihtiyacın yok!” diyerek elini penisime getirdi.

Odasında az önce mastürbasyon yaptığı için epey azgındı ve ateşini benimle dindirmeye çalıştığı apaçık ortadaydı. Onun göğüslerini ve hatta bedenini görünce gerçekten söylediğine hak verdim ve kız arkadaşımın yerine kalkık sikimi annem indirmeyi başardı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.