Evde yapılacak bir kaç tamirat işi vardır, kadında eski bir aile dostunu çağırır. Fakat adamın gelmesine yakın kızı dekolte kıyafetler giyip orospu gibi evde dolaşmaktadır. Ona odasına gidip düzgün bir şeyler giymesini söyler. Bir yandan yemek yaparken bir yandan ergen kızıyla uğraşmaktadır. Kapı çalar ve nihayet tamir için adam gelir. Ona hangi duvara ne yapılacağını gösterirken bu sırada kızı yanlarına damlar. Kıskanç anne Toni’yle çocuğunun yakınlaşmasını istemez, gidip fırındaki kurabiyeleri kontrol etmesini ister.

orospu gibi giyinmişsin tamirciden uzak duracaksın
Kızım orospu gibi giyiniyor

Çocuğun arkadaşları geleceği için mutfakta hazırlık yapan büyük memeli olgun kadın bir ara mutfağın kapısından bakar. Kız gene salona gitmiş tamirci adamla kahkahalar atıp sohbet etmektedir. Hemen seslenerek çıtırı mutfağa çağırır, benim çok işim var çamaşırları yıkayacağım. O yüzden burada durup geri kalan kurabiye börek işlerini sen yapmalısın der. Toni’nin yanına dönüp kızından uzak durmasını söyler ve evden kovar. Eski aile dostu olan adam kadının sakinleşmesini söyler.

Tamirciye kızından uzak durmasını söyleyen anne kendini feda eder

Bütün bunları sadece kıskançlığından dolayı yapan milf hatun memelerini açarak benimkiler kötü mü diye sorar. Zeki çapkın erkekten iltifat gelince yelkenleri suya indirir. Yere çökerek sakso çekmeye başlar, bir kaç dakika sonra mutfaktan yanık kokuları gelir. Koşa koşa gidip bakar ve beceriksiz kızının keki yaktığını görür. Para verip onu markete gönderip yeni malzemeler almasını ister. Böylece tamirci herifle yalnız kalma fırsatı bulacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.