Virüsün hızlı yayılmasıyla birlikte uçuş yasakları gelince dayım yurt dışında kaldı. Bana telefon edip yağlı tombul yengeme göz kulak olmamı istedi. Bende dayımların evine gidip orada kaldım. Ateşli milf yengeme çakabilmek için elimden geleni yaptım fakat olaylar nasıl başladı biraz ondan bahsetmek istiyorum.

Kendisi maskesini takıp markete gitmişti ve geldiğinde poşetteki domatesleri yere düşürdü. Eğilip onları toplarken elbisesi yukarı sıyrıldı ve külot giymediğini gördüm. Koca götünün tam ortasında duran iki deliğide çok rahat görebiliyordum. Benim baktığımı görünce sıyırıp kendini okşamaya başladı fakat dokunmama izin vermedi.

Bu günden sonra yengemle ilgili kafamda farklı düşünceler oluşmaya başladı. Hazır evde yalnız kalıyorken ne yapıp edip ona kaymalıydım. Ertesi gün kocasıyla telefonda görüntülü konuşurken aralık kapıdan onu izledim. Dayıma sanal show yapıp büyük göğüslerini gösteriyordu. Yıllarca şişman yengemin nasıl bir kaşar olduğunu anlamamışım.

Kendisi masaj salonu işletiyordu ve yasakların kalkmasıyla masözlüğüne devam etmek için dükkanı açtı. Bir gün randevu alıp gittim ve masaj yaptırmak istediğimi söyledim. Uygun ortam oluştuktan sonra o güzel kasasına kaydım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments