Hırsızlık yapmayı kendilerine hobi edinen anne kız, üçüncü kez aynı dükkanı soymaya kalkınca yakayı ele veriyor. Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu kameralara yakalandıkları gibi hemen depoya alınarak sorgulanmaya başlıyorlar. Güvenlikçi ağabey çaldığınız malları verirseniz polise şikayet etmem diyerek bu çakal anne kıza iş atarak yemliyor. Kızın karnına doldurdukları kıyafeti görevli adama “Kızım Hamile” diye yutturmaya çalışan kadın gerçekten çok komik duruma düşüyor.

İlk ikisinde başarılı oldukları soygunun 3. seferinde yakalandıkları için epey ürkseler de devamlı olarak yalan söylüyorlar ve oradan kaçmaya çalışıyorlar. Her türlü önlemi alan görevli ise çoktan kapıyı kilitlediği için mecbur sorduğu soruları yanıtlıyorlar. Kameralarda kayıtlı olan görüntülerde kızın göbeği olmadığı anlaşılınca attıkları yalan ortaya çıkıyor ve bedelini ödemek zorunda kalıyorlar.

Polisi arayacağını söyleyen güvenliğe bunun olmaması için her şeyi yapabileceğini söyleyen yalancı anne kız kadınlığını kullanmak istiyor. Bu sebeple adamın söylediği her şeyi yerine getirerek önce malları teslim ediyorlar ardından tamamen soyunarak bu adamı tatmin etmeye çalışıyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

8 Comments