Psikolojik problemleri olan genç bayan ailesinin isteği üzerine köye gönderiliyor. Dedesinin yanında bir süre geçirip doğa ile içli dışlı olursa düzelebileceğini düşünüyor fakat işler bu şekilde gelişmiyor. Daha fazla canı sıkılıyor çünkü altına yatacak bir erkek bulma konusunda oldukça zorlanıyor. Ne yaparım ne ederim diye düşünürken acaba dedemin dalga kımıldar mı diye denemek istiyor.

İyi bir arkadaş olarak gördüğü büyük babasına masum bir öpücük vererek tepkisini ölçüyor ve karşılık alınca durmak nedir bilmeksizin ileriye gidiyor. Önce ıslak öpücükler ardından kalkmakta zorlanan penisi eline alarak işe koyuluyor. 60lı yaşlarda olan bu amcamızın elvis binayı terk etmediği için kısa sürede dalgayı hazır ol kıvamına getiriyor ve azgın torunu delik deşik ediyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • monosikici 1 sene ago

    Asnasını siktimin yaşlı moruğu daha yamuk sikini düzeltemiyor gitmiş saatlik profosyönel karı kiralamış anca masturbasyon yapıyor sikemiyor bile amk ayatına bak be milet sikişte biz 31 de lan KArıya bak be en az saati bin dolar versen yeridir 🙂 Çatur Çutur Sikerem ha