Eski zamanda geçen bir film paylaşalım dedik. Adamımız anne ve kızı yatağa atıp zorla sikecektir. Direnen kadınlar tecavüze razı olacaktır peki ama nasıl? Bu adam bunları neden yatağa atıyor? Gibi sorulara hemen ufaktan yanıt vereyim.

Tecavüze uğrayan ana kız zevkten delirdi
İlk başta istemediler fakat sonradan zevk alınca hoşlarına gitti

Tecavüzden kaçamayan anne kız sikilmeye razı oluyor

2012 yılında çekilen bu filmde oyuncuların kıyafetlerine bakacak olursak daha eski zamanda geçmektedir. Adamın başında bir bela vardır, olgun annenin birisi kızını vermek istiyor. Herif istememesine rağmen varlıklı bir aile olduğu için zorla evlendirilecektir. Bu durumdan kurtulmak için fikir alışverişi için amcasının yanına gelir. Başından geçen olayları bir bir anlatır. Çözüm ise şöyle olacaktır, amcası hariç bütün akrabalarının öldüğünü söyleyecektir. Evlenmeleri içinde amcanın rızası gerekecektir.

Bu konuyu konuşmak için anne kızı oturmaya davet ederler. Başlarına neler geleceğinden haberi olmayan ana kız oturup kadehteki içkilerini yudumlamaktadırlar. Birden patavatsızlaşan amca gelin olacak kızın memelerine laf atar. Sonrada içinden ne çıkacağını bilmiyoruz amınıda göremedik der. Bu terbiyesizlikten sonra kalkıp gitmeyen isteyen bayanlara izin vermezler. Genç olan ikisini alıp yatak odasına geçer, grup seks yapmaya zorlar. Direnen kadınlar tecavüzün kaçınılmaz olduğunu anlayınca razı gelecektirler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments