İş yerinde aynı departmanda çalıştıkları bir arkadaşı evinde parti vermek istediğini söyleyerek herkesi çağırır. Eleman evin adresini bir kağıda yazar ve vakit geldiğinde yola çıkar. Taksiye atlayarak belirtilen adrese gider ve evin bahçesine girer. Bahçede afet gibi bir kadını görür ve ona burasının doğru yer olup olmadığını sorar.

Ardından içeriye girerek arkadaşıyla selamlaşır ve kimsenin olmadığını görür. Zavallı adamın partisine kimse gelmemiştir ve bu durum oldukça sıkıcıdır. Dışarıdaki kişiyi bahçıvan zannettiği için sormadan duramaz ve bu kadının aslında arkadaşının karısı olduğunu öğrenir. Kaşarlanmış kadın, bu yakışıklı adama iş atmaya başlayarak onu yoldan çıkartmaya çalışır.

Kaba bir tabirle kocası onu odadan kovar ve erkek erkeğe muhabbet ediyoruz defol git der. Kadının duşa gireceğini öğrenen çapkın, lavabonun yerini sorarak oradan ayrılır ve kadını dikizlemeye gider. Gizlice izlerken kadın bu abazayı fark ederek yanına çağırır ve kocasının yapamadığını bu adamın yapmasını ister.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments