Evi barkı olmayan sokaklarda yaşayan 30 yaşındaki kız çöpten yemek yerken yanında lüks bir jip durur. Zengin adam fakir kızı eve götürüp sabaha kadar cinsel ilişkiye girecektir. Tabi öncesinde sıcak bir duş ve temizlik geliyor. Dilerseniz nasıl yakınlaştıklarından bahsedeyim.

Çöpten yemek yiyen fakir kızı evine götürüp sabaha kadar sikiyor
Zengin adam çöpten yemek yiyen evsiz kızı sabaha kadar sikti

Zengin herif çöpten yemek yiyen kızdan faydalanmak ister

Evsiz kadın çöpten bulduğu pizzayı yerken arabasıyla duran zengin adamın içi acır. Bu soğukta geceyi dışarıda geçirmesine vicdanı el vermez. Eve geldiklerinde ise duş alıp temizlenmesini ister, ona küveti suyla doldurup hazırlar. Üstündeki yırtık pırtık olan kıyafetleri çıkarmaya başladığı sırada abimiz ben gidip yiyecek bir şeyler hazırlayayım diyerek banyodan çıkmak ister.

Paranın kokusunu alan sokak karısı adamın yanında soyundu

Fakat sokak orospusu burada benimle durur musun diye ricada bulununca işler değişir. Soyunurken heriften çoraplarını çıkarmasını ister. İş buradan sırt keselemeye kadar gider ve ufaktan elini kızın cinsel organlarında dolaştırmaya başlar. Gece uzun bu kadar acele etmeye gerek yok diyen lavuk yarıda bırakıp duştan çıkar. Temiz kıyafetler giyen kaşara birde kolye hediye eder.

Yatacak yer karşılığında evsiz kızın sabaha kadar amına vurdu

Bu kadar ilgi alaka görmeye alışık olmayan sarışın kadın teşekkür etmeyi borç bilir. Bunu tabiki de “Teşekker ederim” diyerek göstermeyecektir. Dizlerinin üzerine çökerek adamın pantolonun fermuarını açar. Bunu yapmak zorunda değilsin diyen iyi kalpli zengin pezevenk az sonra içinden geçecektir. Yarak arzulayan motor ne istediğini çok iyi biliyor. Belkide amacı kısa yoldan hayatını kurtarmaktır, lüks evi ve arabayı görünce aklı çıkmıştır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment