Zengin adamla evlenen kadın para içerisinde yüzsede mutsuzdur. Kocası ona dokunmayalı aylar olmuştur, bugünde bir toplantıya yetişmeleri gerekiyor. Kadının değerli inci kolyesi kaybolunca giyinmek yerine onu arayarak vakit kaybediyor. Kocasına gidip son zamanlarda eşyalarının kaybolduğunu söylüyor. Bu sırada arkadaki takım elbiseli evin çalışanı da bardakları silmektedir. Karı koca kendi aralarında tartışırken köşede temizlik yapan adam olan biteni görüyor.

İnci kolyeyi çalan çalışan korkudan gidip hemen yerine bırakmak istiyor. Bu sırada duştan çıkan evin hanımı ise elinde kolye ile temizlikçilerini görüyor. Yanına koşarak incimi bulmuşsun teşekkürler diye sarılıyor. Hal böyle olunca yakalanmaktan son anda kurtulan adamda hemen sıvışıp kaçmak istiyor. Kocasından ilgi göremeyen karıda en sevdiği eşyasını bulan çalışanına teşekkür etmek istiyor. Üzerindeki havluyu kenarı fırlatıp çırıl çıplak kalıyor.

Bu sırada toplantıya yetişmeleri gerektiği için kocası hemen alt katta beklemektedir. Hatta yatak odasına gelip tam onları yakalayacak gibi oluyor, kadın kapıyı aralık tutup aşağıda bekle hemen geliyorum diyor. Halbuki çalışan ile eşini çatır çatır aldatmaktadır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment