Bir akşam, iş çıkışı arkadaşlarıyla barda takılan adam, gözüne bir kadın kestirdi. Kızıl saçları, beyaz teni ve yeşil gözleriyle dikkat çeken kadın, barda tek başına oturuyordu. Adam, cesaretini toplayıp yanına gitti ve kendini tanıttı. Kadın da ona ismini söyledi ama adam bunu unuttu. Zaten önemli olan isim değildi, önemli olan aralarındaki çekimdi. Adam ve kadın, birkaç kadeh içki içtikten sonra sohbet etmeye başladılar. Kadın, 31 yaşında olduğunu, bir reklam ajansında çalıştığını ve bekar olduğunu anlattı. Adam da ona kendi hayatından bahsetti ama çok detay vermedi.

Aslında pek de ilgilenmiyordu kadının hayatıyla, sadece onunla birlikte olmak istiyordu. Kadın da bunu hissetti ve adamın teklifini kabul etti. Birlikte bardan çıkıp taksiye bindiler. Adam, kendi evine gittiklerini söyledi ama aslında arkadaşının eviydi. Arkadaşı tatile gitmişti ve anahtarı ona bırakmıştı. Adam, kadını kandırmanın bir sakıncası olmadığını düşündü. Zaten bir daha görüşmeyeceklerdi. Eve vardıklarında, adam hemen kapıyı açtı ve kadını içeri davet etti. Kadın da onu takip etti ve salona girdi. Adam, ona bir şey içmek ister misin diye sordu ama kadın hayır dedi.

Onun yerine iki dakika banyoya gidip üzerini değiştirdi. Döndüğünde ise kadının üzerindeki seksi iç çamaşırları tam olarak ne istediğini anlatıyordu. Herife müzik eşliğinde kısa bir şov yaparak koca kıçını nasıl salladığını gösterdi. Devamında ise vakit kaybetmeyen ikili sekse başladı. Zenci adam koca penisini kısa bir süre yalattıktan sonra koca memeleri dillemeye başladı. Devamında ise ikili yatağa geçip gecenin tadını çıkardı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.