İtalyan kadın yaşadığı yerde ki iş olanakları sınırlı olduğu için ve paraya ihtiyacı olduğu için başka bir şehre gider. Orada hizmetçi olarak çalışmaya başladığın da her şey yolunda gitmeye başlar. Hem kendi ihtiyaçlarını hem de ailesine destek olabildiği için çok mutludur. Ajansa bağlı olarak çalıştığı için yeni bir ev temizliğine gitmesi gerekmektedir. Yeni eve gidip temizlemeye başladığında ev sahibi ile tanışarak içeriye girer ve işini halletmeye başlar.

Bu kadını gözüne kestiren sapık adam ise onu sikmek için her türlü çirkefliği yapmaya hazırdır. Önce onu akşam yemeğine davet eder ve reddedilince sinirden deliye döner ve öfkesine hakim olamayıp kadına küfür etmeye başlar. Ertesi gün erkek arkadaşıyla yemeğe çıkacağı için işini erkenden bitirmek isteyen kadın, eve kırmızı bir elbise ile gelir. Sırf buradan çıktığında kaldığı yere gidip giyinmek zorunda kalmasın diye seksi giyinmiştir. Bu durumu yanlış anlayan ev sahibi kadının kendisi için hazırlandığını düşünür.

Bu sefer de erkek arkadaşıyla buluşacağını öğrenen adam, çılgına dönerek etrafı batırır ve kızın erkenden gitmesini engeller. 3. gün geldiğinde bu kadını kesin sikmek isteyen şerefsiz, kadını işten atmakla ve ülkeye kaçak girdiği için devlete şikayet etmekle tehdit eder. Bu işi kaybetmemesi gereken zavallı esmer kadın, mecburen bu ırz düşmanının her istediğini yapmak zorunda kalır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments