Sıkı kalçalarına giymiş olduğu leopar desenli şort ile tam anlamıyla bir afete dönüşen ablamız açık havada spor yapmaktadır. Üzerindeki beli açık transparan giysi, büyük memeler sayesinde bırakın beline gelmeyi daha göğüsleri zor kapatıyor. İncecik bel bölgesi olan kadın yemesinden içmesine hatta uyku düzenine bile oldukça dikkat ediyor ve sporunu ihmal etmiyor.

Tam konsantre olduğu anda çakçikinin biri yüksek seste müzik ile mahalleden geçiyor. Bu kişinin yan komşusu olduğunu biliyor ve bir kaç kere tekrarlandığı için sinirle evine giderek rahatsız olduğundan bahsediyor. Kıro lakabı verdiğimiz şerefsizin güvenlikleri kadınla dalga geçerek onu yolluyorlar. Bu seferde evde müziğin sesini açarak kadını rahatsız ediyorlar. Hatun çareyi yan eve gizlice girmekte buluyor. O kadar yüksek seste çalıyor ki konuşmak için bağırmanız gerekiyor.

Kırmızı ojeli uzun tırnaklı sürtük içeriye girdikten sonra teybi bularak sesi kapatıyor. O sırada evin sahibi duştan çıkıyor ve altında bir havlu olduğu için cinsel ihtiyacını karşılayabileceğini düşünerek erkeğe yanlamaya başlıyor. Tam gidermiş gibi yaparak havluya sürtüyor ve belinden açılan havlu yere düşünce büyük penisi görüyor. Hoşuna gidince de yere çömelerek ağzına almaya başlar. Eşek gözlü komşusunun azgınlığını gidermek isteyen zengin eleman uzun soluklu bir seks yaparak boşalır. Hatun da bu gün ki antrenmanını ilişkiye girerek yapmış olur. 😉

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.