Kız kardeşim şehir dışında üniversiteyi kazandı ve bugün yerleşmesi gerekiyor. Ebeveynlerimizin biraz işleri vardı, mecburen benim bırakmam gerekiyor. Kasalı arabamın arkasına bütün eşyalarını yerleştirdim, birlikte yola koyulduk. İlk defa onunla uzun yola çıkıyoruz, normalde biraz başıma buyruk olduğum için ailemiz kardeşimi bana emanet etmiyor. Yolda sohbet ediyoruz yeni okul hayatının nasıl olacağını konuşuyoruz. Gözüm bir ara kız kardeşimin kısacık şortuna takıldı. O kadar kısa ki neredeyse amcığı görünecek, ona biraz daha uzun şeyler giymesini falan söyledim. Bu sırada araba tekledi ve dağ başında kaldık.

Kenarıya çekip indim kaputu açtım, dumanlar çıkıyordu. Benim tamir edip anlayacağım bir arıza değildi. Yol yardımı aramak için telefona sarıldık fakat şebeke çekmiyordu. Yaz sıcağında güneşin ortasında kaldık. Huysuzlanan kız kardeşim öff püff yapmaya başladı surat salladı. Mahsur kaldık ve yapacak hiçbir şey yoktu. Gözüme güzel götü ve seksi şortu takılmaya başladı. Çok sıcak oldu kıyafetlerimizi çıkaralım diye ortaya fikir attım.

Etrafta kimsecikler yoktu, biraz serinlemek için şortları indirdik iç çamaşırıyla kaldık. Amına biraz daha yaklaşmak için aklıma harika fikir geldi. Kamyonetin kasasındaki kabloyu almasını söyledim, lastiğin üzerine basıp çıktığında ben arkasından onu tutuyordum. Böylece götü ve amcığı tam ağzıma denk geldi. Kokladığımda sıcacık am kokusu burnuma geldi. Götüne baktığımı anlayınca bana kızmaya başladı. Ben çoktan niyeti bozmuştum onu sikmenin derdindeydim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.