Kızların hepsinde kendini beğendirme çabası var biliyorsunuz, ablamda yoga yaparak sağlıklı ve fit kalmaya çalışıyor. Evde yere spor minderini serip üzerine çıkıp değişik hareketler yapıyor. Açıkçası sağlık ve fit kısmıyla pek ilgilenmiyorum. Benim ilgimi çeken tek şey siyah daracık taytını giyip evde domalması oluyor. Ablam iç çamaşırı giymediği için domalmasıyla tayt amcığın arasına kaçıyor, bütün hatlarını görebiliyorum.

Bugünde yoga yaparken arkasına geçip olan biten her şeyi canlı izledim. Bana neden dikeldiğimi sorup durdu, götüne bakıp şortun üzerinden sikimi sıvazlayıp durdum. Niyetimin ne olduğunu anlamıştı fakat neden böyle garip şeyler yaptığımı sorup duruyordu. Sebebi yoktu işte canım ensest sikiş istiyordu ama bunu dile getiremiyordum.

Kendisi annemin evde olup olmadığını sorunca bir an neler olacak diye merak ettim. Markete gittiğini ve 1 saatten aşağı gelmeyeceğini söyledim. Bana bir şey göstermek istediğini söyleyip şortumu indirip ağzına aldı. Dünyalar benim oldu desem inanır mısınız? Kendisiyle kısada olsa ilişki yaşadık ve ablama çatır çutur çaktım. Bugünü böyle kapattık derken aklım hep ondaydı.

Aradan bir hafta geçince ben gene fişek gibi dolmuştum, canım sanal ortamda videolar izleyip attırmak istemiyor. Canlı sıcak amcık istiyordum. Salonda kırmızı elbisesiyle uyuyan ablamı görünce evde kimsenin olmadığından emin oldum. Sonra arkasına geçip elbiseyi sıyırıp sokmaya başladım. Kendisi uyuduğu için farkında bile değildi, kendimi kaybedip hızlı git gel yapınca birden uyandı. Geçen hafta yaşadığımız sadece bir seferlikti, artık sevgilim var yapamayız dur dedi. Tadını almışken attırmadan çıkar mıyım?

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments