Evde yiyecek bir şey kalmadığı için markete çıkmam gerekiyordu. Tek yaşadığım için iş başa düştü. Yakınlardaki büyük alışveriş merkezine gittim ve buzdolabını dolduracak şeyler satın aldım. Arabamla eve döndüğümde tam garaja girecektim ki kapıda olgun annemi görünce şok geçirdim. Çünkü kendisiyle ve babamla yıllardır görüşmüyoruz. Tek hatırladığım şey eski yıllarda bana çok iyi davranmadıkları. Küçük yaşımda evden ayrıldım ve çalışmaya başladım. Kendi evimi ve arabamı satın alıp güzel bir hayat kurdum. Tüm bu başardığım şeylerde ailemin hiçbir payı yok. Üzerimde bir gram emeği olmayan annem şimdi neden evimin kapısında çok merak ediyorum. Garaja doğru yanaşıp girdiğimde hemen arabamın camına geldi ve beni görmek için geldiğini söyledi. Peki dedim ve ayıp olmasın diye eve davet ettim. Asla ve asla kendisinden gram haz etmiyorum.

Bu kadın durduk yere beni görmeye gelmez biliyorum. İçeriye girdiğimiz gibi direk konuya daldı ve babamın işlerinin çok kötü gittiğini söyledi. Borç batağındalarmış ve banka evlerine el koyacakmış. Benden borç para istedi. Bunca zaman arayıp sormadınız diye ufak bir sitem ettim ve yardımcı olamayacağımı söyledim. Hala ısrarla borç istemeye devam edince aklıma başka bir fikir geldi. Aklımda kalan eski kötü günlerin intikamını şimdi alabilirdim.

Bana biraz şov yaparsan belki yardımcı olabilirim dedim. Ondan soyunup karşımda mastürbasyon yapmasını istedim ve karşılığında ufak miktar para verdim. Sonraki günlerde tekrar kapıma dayanan annem tekrar para istedi. Bu sefer sakso çekip döllerimi yutmasını istedim ve dediğimi yaptı. Parasını eline verip gönderdim. Aradan bir kaç hafta geçti ve tekrar kapıma dayandı. Neden diye sormayın sebebi belli gene borç istiyor. Bu sefer yardımcı olamam dedim fakat kendisi bana harika teklif sundu. İçime boşalıp amımı dölle yeter ki para ver dedi. Seve seve bu teklifi kabul ettim ve acımadan siktim amını dölledim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment