Esmer kadın göğüsleri ve kalçalarıyla aşırı derecede dikkat çekicidir. Kalçasındaki gül ve kelebek dövmeleri, giyinmiş olduğu jartiyer, tavşan kostümü, bir erkeğin içini eritmeye yetiyor. Sabah uyandığında yeni kocasının yanına giderek sırnaşmaya başlıyor. Sabah gazetesini okuyan adam pek umursamazca davranıyor. Kahvaltıda ne istersin diye sorduğunda bu adamın daha önceki eşinden olan çocuğu uyanmış ve mutfaktan su içmeye gelmiş. İster istemez penisi kalkıyor ve kadının kalçalara kitleniyor.

Gelecekteki annesi onu fark edince babası birden sinirlenerek yeni hanımını yukarıya çıkması konusunda uyarıda bulunuyor. Etrafta daldır daşşak gezmemesi gerektiğinden bahsederek bunun ayıp olduğunu, daha terbiyeli biri olması gerektiğinden bahsederek onu farklı konularda ciddi şekilde uyararak tembih ediyor. Gelecekte annesi olacak kadına da yan gözle bakmamasını söylüyor.

Bir gün sonra sabah uyandığında yatağında bir tavşan ve bir kaç yumurtanın yanı sıra bir not buluyor. Notta yazanlar şu şekildedir; Çok uslu bir çocuk olduğun için talimatları takip ederek hazineye ulaşabilirsin. Bu durumdan sakın babana bahsetme! Uyku sersemi ne olduğunu anlamakta zorlanan genç adam sikini kaşıdıktan sonra yataktaki eşyaları görüyor ve bunları mı giyeceğim amk diyerek kafası iyice karışıyor. Ayağına tavşan şeklindeki pandufları giyerek suyundan bir yudum alıyor ve kendine gelmeye çalışıyor.

Sabahlığını da üzerine geçirdikten sonra sepeti eline alarak yürümeye başlıyor. Peder mutfakta kahvesini yudumlayıp dergisine baktığı sırada etraftaki yumurtaları toplamaya başlıyor. Her yumurtanın ardında yeni bir not bularak ilerliyor. Önceden amına soktuğu yumurtaları teker teker ıkınarak yumurtluyor ve bir yol oluşturarak yeni kocasının evladını kendisine doğru çekiyor.

Yumurtaları koklayarak am kokusu alan çocuk neler olduğunu birazcık anlamış gibi görünüyor. En nihayetinde üst kata çıktığında anasının amını görerek içeriye görüyor. Kalçasına yapışmış olan “Sok bana” yazıyor ve çocuk bunu okuduğu gibi iç çamaşırını çıkartarak üvey validesini çatır çutur, tokatlayarak beceriyor. İşini bitirdiğinde ise babası odaya gelerek onları basıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments

 • Eagle 5 ay ago

  İsmini bilen var mı

 • king 5 ay ago

  Admin pamela rios yukle

  • Admin 5 ay ago

   En son attığım “Okula yeni gelen öğretmene gangbang tecavüz yapan öğrenciler” videosunda pamela rios oynuyor, yada daha önce paylaştıklarıma bakabilirsiniz.

 • kral 5 ay ago

  Admin daha çok Big Butt Anal video gelsin