45 li yaşlardaki olgun kadın sabah uyandığında havanın bulutlu olduğunu görür ve bir an önce gidip abone olduğu ve her sabah kapıya bırakılan gazetesini almak için kapının önüne çıkar. Yağmur çoktan çiselemeye başlamıştır. Tam gazetenin yanında bir adet telefon buluyor. Telefonu açıp kimin olduğunu bulabilmek için galeriyi inceliyor. Birde ne görsün, kocaman sik fotoğrafları.

Bu kadının nakit paradan çok böyle bir sike ihtiyacı vardır. Resimlere evire çevire bakan kadın çınar ağacı gibi yarak görünce aklına bir fikir gelir. O sırada telefon çalar ve açmak zorunda kalır. Arayan kişi telefonun sahibi olduğunu öğrendiğinde evinin adresini verir ve gelip almasını söyler. Aramayı sonlandırdıktan hemen sonra ayna karşısında kendisine bakar ve planladığı şeyi işleyişe koyarak hazırlanır.

Üzerini tamamen çıkartarak dantelli kırmızı iç çamaşırlarını giyindikten sonra üzerine sabahlığını geçirir. İnce topuklu ayakkabılarını da güzelce bağladıktan sonra hazırdır. Başka birisi bu telefonu bulsa para istemekte oldukça haklıdır fakat bizim mature diyebileceğimiz kadının tek ihtiyacı o yarak!

Saçlarını birazcık kabarttıktan sonra hazır olduğunu hissediyor ve kapı çalıyor. Kovboy şapkalı, bıyıklı bir beyefendi içeri girdiğinde kapıyı kapatarak telefonun yukarıda olduğunu söyler. Birlikte üst kata çıkarak yatak odasına gelirler, adamın elini bırakmayan azgın evli kadın, kocası hazır evde yok iken bu erkekten faydalanır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.