Uzun zamandır görmediğim ailemi ziyaret etmek için eve dönmüştüm. Babam yeni bir kadınla evlenmiş, yeni üvey kız kardeşimin travesti olduğunu öğrenince şok geçirdim diyebilirim. Onun pipisini görünce kendime engel olamayıp videoya çekmeye başladım fakat beni gördü.

Otobüsten indiğim gibi evin kapısına dayanınca yazılı bir not buldum. Babam yeni karısıyla birlikte dışarıda olacağını yazmış, fakat üvey kız kardeşim evdeymiş. Odam üst kattaymış keyfime bakacakmışım. Neyse bavullarımı sırtlayıp içeriye girdim. Eşyalarımı yerleştirip yatağa uzandım.

Banyodan deli gibi su sesi geldiği için yeni üvey kardeşim olacağını düşündüm ve çıkmasını bekledim. Bitmek bilmeyen banyosu beni delirtmişti, yoldan geldiğim için terliydim ve yıkanmam gerekiyordu. Daha fazla dayanamayıp çıkmasını rica etmek için harekete geçtim. Kapı açıktı ve içeriye lokum gibi çıplak karı vardı. Hemen telefonun kamerasını açıp video çekmeye başladım.

Bir yandan dalgayı çıkardım şak şak diye asılıyordum. Birden önüne dönmesiyle beni yakaladı ve sen erkek kardeşim olmalısın dedi. İyi güzel sen kız kardeşimsin de bu ne amk? Önünde sallanan yarağı vardı ve şok geçirmiştim. Videoyu silmem karşılığında sikimi sokabileceğimi söyledi. Hayatımda daha önce hiç travesti sikmemiştim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments