Bütçeme uygun bir ev arayışım devam ederken kendime uygun harika bir ev bulmuştum. Tek sorun 5. Katta olmasıydı fakat bunu problem etmeden gidip ev sahibi ile görüştüm. Anlaşmaları tamamlayınca taşınma zamanı gelmişti. Tüm eşyaları taşıdıktan sonra epey yorulmuştum ve son bir sehpa kalmıştı. Onu da eve götürürken apartmanda ev sahibimin karısı ile denk geldim.

Sağ olsun bana yardım etmek istedi ve sehpanın bir ucundan tuttu. Eğildiği sırada kıyafetinden çıkan göğüslerine gözüm takıldı ve kendimi alıkoyamadım. Evli olduğu için yanlış anlar mı diye düşünerek çok yanaşmadım fakat bana yazıldığından emindim. İlk günden her şeyi bok etmemek için sesimi çıkartmadım ve o evden gittiği gibi bilgisayarı açarak 31 çekmek istedim.

Mükemmel azgın bir kadındı ve beni çoktan baştan çıkarmıştı. Yanlış bir şeyler yapmamak için çavuşu tokatlamaya başladım fakat birden kapı çaldı. Hemen toparlanıp buyurun dediğimde ev sahibimin karısı içeriye girdi. Üzerinde kırmızı sabahlığı, onun altında ise muazzam gözüken kırmızı jartiyeri vardı. Yanıma gelerek dudaklarıma yapıştı ve beni öpmeye başladı. Karşı konulması imkansızdı ve onu sikmekten başka çarem yoktu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments