Ömrünün 45inci yaşına gelen ev hanımı sabah mutfağa gittiğinde ortalığın çok dağınık olduğunu görür. Hemen toparlamak için bulaşıkları yıkamakla başlıyor. Ardından tırnağına yeni sürdüğü oje bozuluyor ve buna sinir oluyor. İçeriye geçerek televizyon karşısında oyun oynayan kızını ve onun bir arkadaşını görüyor.

Bu adamı daha önce tanımadığı için kim olduğunu sorarak, üniversiteden bir arkadaşı olduğunu öğreniyor. O sırada kızın telefonu çalıyor ve konuşmak için oradan gidiyor. Bunu fırsat gören anne sırtım kaşınıyor tırnaklarımın zarar görmesini istemiyorum diyerek çocuktan yardım istiyor.

İşleri biraz daha ilerletmek isteyen anne askılıları indiriyor ve memeleri meydana çıktığında, aslında meme uçlarımda çok kaşınıyor düşündümde yalayarak bu sorunumu giderebilirsin diyor ve adamı kafasından tuttuğu gibi memelerine yapıştırıyor. Topuklu ayakkabıları çıkartmadan önce ayağın üstünü ve parmakları öpen genç adam kadınların neleri sevdiğini gerçekten iyi bilmektedir.

Amı kaşınan kadını tamamen üzerindekileri çıkarttıktan sonra vajinaya yumularak dilliyor. Ardından kız arkadaşı orada yokken ilginç pozisyonlarda olgun kaynanaya geçiriyor. Telefon konuşması biten kızı içeriye geldiğinde gördüğü manzara karşısında şoke oluyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment