Üniversitede okuyan eleman bir eve yerleşiyor. Geçim problemi yaşadığı ve ailesinden çok fazla destek alamadığı için yanına bir ev arkadaşı olarak kocaman memeleri olan bir kız alıyor. Bir salı günü okuldan arkadaşları geliyor ve eve bayılıyorlar. Birlikte oyun oynayacaklardır ve oyunun adı sessiz sinema. Herkes oynamayı kabul ederek başlayacakları sırada eleman içeri giderek içecek bir şeyler getiriyor ve bu sırada kızlar aralarında bu çocuğun çok yakışıklı olduğundan bahsediyor.

Ev arkadaşı ise sessiz bir şekilde olan bitene bakıyor. İlk sıra bu kızla başlıyor ve “Sıkışıp kalmak” kelimesini canlandırarak anlatmaya çalışıyor. Ayağa kalkarak nasıl yapacağı konusunda oldukça zorlanıyor çünkü utanan bir kız. En nihayetinde bir şekilde anlatıyor ve sıra tekrar onda. Çünkü kazanan tekrar anlatır. Bu sefer ise “at süren kovboy” çıkıyor ve bunu canlandırmak zorunda kalıyor. Yardım için bir yastık alıyor. Yastığı bacaklarının arasına alarak at sürme taklidi yapıyor.

Bu sırada zenci elemanın ağzı sulanarak memelere kitleniyor. Bir şeyler anlatmaya çalışan kadın su bardağını alarak üzerine su dökmeye başlıyor. Bütün hatları ıslandığında oldukça seksi bir hal alıyor. Bu üniversiteli hatun göğüslerini kullanarak bütün kelimeleri anlatmayı başarıyor. Oda arkadaşıyla birlikte bu oyunu çok iyi oynuyorlar. Sıra diğerlerine gelmediği için ortam biraz bozuluyor ve oradan ayrılıyorlar.

Çekemeyen elemanlar gittikten sonra araları iyice ısınıyor ve hatun fazlasıyla azarak üzerindeki askılıyı yırtıyor ve memeleri bir sağa bir sola sallıyor. Genç adam ise direk göğüslere yapışarak emiyor ve ayağa kalkarak pantolonunun bir kaç düğmesini açarak büyük penisini kızın ağzına yaslıyor. Sanki uzun zamandır bu günü beklermişcesine ilişkiye girerek oda arkadaşıyla müthiş bir seks deneyimi yaşıyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments