Abimi gündüzden arayıp akşam sizde toplanıp maç atalım dedim. Tamam yengen evde sen bize geç dedi. Kendisi çalıştığı için akşam geç gelecekmiş. Abimlerin evine gittiğimde zili çaldım fakat açan kimse olmadı. Ağabeyimin dediğine göre yengemin evde olması gerekiyordu. Belki mutfaktadır veya arka odadadır diye bahçeden dolandım. Bahçe kapısını açık görünce eve daldım fakat kimsecikler yoktu. Bir müddet sonra kardeşim tekrar aradı ve yengene söyle güzel yemekler yapsın bize dedi.

Tamam söylerim dedim kapattım fakat olayı ayıktım. Orospu yengem abime yalan söylemiş evde değil. Benim ansızın gelmem olayı gün yüzüne çıkardı. Salondaki masaya oturup beklemeye başladım. Artık önce hangisi gelecek bilmiyorum. 2-3 saat sonra yengem anahtarla eve girdi ve acele şekilde odaya gidiyordu.

Hop dedim ve korkudan elindeki çantayı yere düşürdü. Beni evde görünce şok geçirdi, ona abime niye yalan söylediğini sorduğumda korkuyla ben bişey yapmadım dedi. Demek ki bir boklar karıştırıyor kodumun orospusu hemen anladım. Sırf onu ispiyonlamıyım diye beni mutlu edebileceğini söyledi. Balık etli latin yengemi sikme fikri kulağa tatlı geliyor. Abim kusura bakmasın ama bu teklifi kabul edeceğim, amcık sikmek benim için her şeyden önce gelir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.