Bir süredir amcamların yanına taşındım onlarda kalıyorum. Buradan okula gidip gelmem daha kolay oluyor. Bizim ev biraz şehirin dışında kaldığı için ulaşım sıkıntısı çekiyordum. Amcam ve yengem harika insanlar olduğu için evlerini bana açtılar. Her zaman ki gibi sırtımda çanta ile eve geldim, salonda yengemi amcama masaj yaparken gördüm. Çok pardon rahatsız ettiysem ben gideyim dedim, onlarda olur mu öyle şey dediler. Amcam arkadaşlarıyla maça gidecekmiş, öncesinde yengem ayaklarına masaj yapıyormuş.

Totem gibi bir şey herhalde çok iyi geliyormuş. Okulumun nasıl gittiğini sordular, yarın sınavım var ve oldukça stresliyim bunu saklayamam. Amcam yengemin sihirli parmaklarından bahsetti ve gel otur sanada yapsın dedi. Bu sırada maça gitmek için evden ayrıldı. Yengeme bana masaj yapmak zorunda değilsin dedim tam arkamı dönüp gidecektim, gel yanıma otur biraz rahatlamaya ihtiyacın var dedi.

Bende koltuğa oturdum ve arkamı döndüm. Bu sırada omzuma masaj yapmaya başlayan yengem, bana kendimi çok iyi hissettiriyordu. Ben farkında bile değildim sikim kalkmış, güzel kadın bunu görüp bana söyleyince yerin dibine girdim. Hemen koştura koştura odama kaçtım. 5 dakika sonra amcamın karısıda odaya geldi ve nasıl olduğumu sordu. Filmin koptuğu yer burası oldu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.