Bir süre önce ağabeyimin evlenmesiyle ailemize yeni katılan yengem dikkatimi çekiyordu. Kadın genç sayılır çünkü abimle aralarında yaş farkı var. Yengem hemen hemen benle yakın yaşlarda ve güzel olunca ona bakmamak için kendimi zor tutuyorum. Abimin çalıştığı saatleri çok iyi biliyorum, gündüz saatlerinde evde olmadığı vakit çat kapı evlerine uğradım. Tabi bu sırada yanımda çok yakın arkadaşım vardı. Yengem kapıyı açtığında, buradan geçiyorduk abimi göreyim diye uğradım dedim.

Evde yalnız olan yengem ayıp olmasın diye bizi içeriye davet etti. Tekim evde kimse yok ama size kahve yapayım öyle gidersiniz dedi. O mutfakta arkası dönük uğraşırken, bizde kankamla altına telefonu uzatıp resimler çektik. Evde külot giymeyen yengemin etek altı muhteşemdi, kılsız amı çok net görünüyordu. Sonrasında o da anladı ki bizim gelme niyetimiz bu değildi. Meğerse kaşar bunca zaman ona nasıl baktığımın farkındaymış ve bizi bilerek eve almış.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Admin arada taciz atsana. Özellikle taksim metrobüsü efsane çok kalabalık işimi hallediyorum yanlışlıkla oldu falan sanıyorlar ses çıkaramıyorlar çok iyi amk.