Abella evinde kalan kocasının kardeşinden oldukça şikayetçidir. Öğlene kadar uyuyan zenci adam çok dağınıktır. Yengesinin kafası yatağın altına sıkışınca işlerin yönü değişecektir. Sarışın dağınıklığı toplarken her tarafta peçetelerin olduğunu görür. Hepsini eliyle alırken yatağın altında da olduğunu görür. Uzanıp dokunduğunda içinde döllerin olduğunu görür, bu sırada vücudu yatağın demirine sıkışır.

Kocası iştedir ve sinirli kadın söylene söylene ev işi yapar. Evlenmeden önce kocasının kardeşiyle flört etmiştir fakat bundan eşinin haberi yoktur. Durumu ört bas etmişlerdir, şimdi o zenci adam evinde kalmaktadır. Sıkıştığında yardım ister, zencide etekli yengesinin güzel götünü görünce kendisine hakim olamaz. Seninle evlenmeyerek neler kaçırdığımı şimdi daha iyi anladım der.

Şimdi sana neler kaçırdığını göstereceğim diyerek büyük sikini çıkarıp sokar. Sik içine girince bütün siniri geçen kadın zevk almaya başlar. Yatağın altından kurtulduğu taktirde kocasının kardeşi korkudan hemen pompalamayı bırakır. Bu seferde erik gibi yengesi başladığın işi bitireceksin diyerek kucağa zıplar. Arkalı önlü kütür kütür yengesini siker geçer.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • hasan sikici 3 sene ago

    admin eskiden bu videoyu izledim ve dün tekrar izlemek istedim ama açılmıyorrrrr bir çare bulun lütfen

    • Admin 3 sene ago

      Bildiriminiz için teşekkürler, kırık link yenilenmiştir iyi seyirler dilerim.