Genç adamın bugün şanslı günüdür, daha önce hiç kız arkadaşı olmamıştır fakat bugün teyzesiyle yakınlaşma fırsatı bulacaktır. Olgun kadından öğrenilecek çok şey vardır. Doğum gününde şarap içip sohbet ederken konu nerelere gidecek hızlıca bakış atalım.

Eli yüzü düzgün oğlan daha önce bir kızla öpüşmüştür ama bunun ikincisi olmamıştır. Sevgili deseniz o hele hiç olmamıştır. Yaşça büyük çekici teyzesinin doğum gününü kutlamak için evine gider. Evde yalnız olan kadın yeğenini görünce çok mutlu olur. Birlikte bir kaç kadeh bir şeyler içelim bunu kutlayalım diyerek mutfağa gider. Elinde iki kadeh şarapla geri dönerek yeğeninin yanına oturur.

Teyzesiyle yalnız kalınca cinsel ilişkiye girdiler
Teyzesini amından sular akana kadar boşalttı orgazm etti

Yeğenine nasıl öpüşüleceğini öğretti devamı geldi

Üzerinde elbisesi vardır ve yudumlayıp sohbet etmeye başlarlar. Oğlana hayatından, kız arkadaşlarından bahsetmesini ister. Yukarıda söylediğimiz gibi delikanlının anlatacak bir şeyi yoktur. Bunu saklamaz daha önce hiç deneyimi olmadığını söyler. Yufka yürekli esmer “Dilersen ben sana gösterebilirim, bunca yanlış bir şey yok. Sonuçta biz teyze yeğeniz değil mi?” sözlerinden sonra dudaklarına yapışır.

Teyzesiyle şarap içip cinsel konuları konuşmaya başladılar

Öpüşme dersleriyle kız arkadaşına nasıl davranması gerektiğini, arada bir kibarca ısırmasını söyler. Utanmak nedir bilmeyen çocuk, kadının “Nasıl hoşuna gitti mi?” sorusuna “Yarağım kalktı aşırı zevk aldım.” diye cevap verince işin boyutu değişir. Ellerini aşağılara indirip bacak arasında sıcak vajinaya dokundurur. Hangi bölgeyi nasıl hareketler ile parmaklayacağını tecrübeli piliç tek tek anlatacaktır.

Vajinanın neresi zevk verir? Nasıl parmaklanmalı gösterdi

Bu güzel aile içi dersin sonunun nerelere varacağını tahmin ediyorsunuzdur 😁. Ufaklığın parmaklamasından aşırı keyif alan milf sular seller gibi boşalır. Filmin koptuğu yerde burasıdır, ikisi de zevkten kudurmuştur. İsteklerini bastıramayıp dışarıya vururlar. Üzerindekileri çıkarıp yeğeninin kucağına oturur.


Bu latin hatunu çok beğendiyseniz sitemizde diğer videoları mevcut onlara da göz atabilirsiniz. Tatil dönüşü otelde neler yaşadıklarını anlatan 3 bölümlük filmin linkini aşağıda bulabilirsiniz.

Tatilden dönen anne oğul otelde karantinaya kapatılır part 1

Tatil dönüşü karantinaya alınan anne oğul part 2

Tatil dönüşü karantinaya alındılar görevliler annesini sikti part 3

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • fırfır 3 sene ago

    gerçekten başarılı işler yapıyorsunuz, sitenizi keşfedeli çok olmadı ama sıkı takipçiniz oldum. bu kadını geçen gün izlemiştim diğer videosunu keşke yenisi gelse dedim. kalbim temizmiş teşekkürler