Yaşlı büyük anne yalnız başına yaşamaktan bıkmıştı. Kocası öldükten sonra, hayatının geri kalanını geçirmek için birçok farklı yol denemişti ama hiçbiri ona gerçek bir tatmin sağlamamıştı. Şehirden uzakta oturduğu için, çocuklarına yanına çok fazla gidemiyordu ve bu da onu daha da yalnız hissettiriyordu. Ancak arada bir ziyaretine gelen erkek torunu vardı, 20’li yaşlarında bir genç adam. Torunu her geldiğinde, büyük annenin yüzü hemen gülerdi. Torunu gelip bir hafta kadar onun yanında kalır ve büyük anne biraz olsun kendini daha iyi hissederdi.

Ziyaret günleri geldiğinde, büyük anne evini temizler ve pişirdiği lezzetli yemeklerle torununu şımartırdı. Onunla vakit geçirmekten büyük keyif alırdı. Ancak son torunu ziyareti biraz farklıydı. Torunu geldiğinde, büyük anne kendisini normalden daha farklı hissetmeye başladı. Torununa olan duygularına hakim olamıyordu. Torununun yakınlaşmasından dolayı gözleri belirsizce bakıyordu. Büyük anne, torununun yanında farklı bir kadın gibi hissediyordu. Belki de yalnızlığı ona öyle bir etki yapmıştı ki, bu hislere karşı koyamamıştı. Torunu da ona karşı ilgi duyuyordu, ama bunun nedeni büyük annenin yaşlı ve yalnız olmasından dolayıydı. Bir hafta boyunca torunu büyük anneyle kaldığından, her geçen gün büyük annenin duyguları daha da yoğunlaştı.

Torunu gitmek istediğinde yaşlı kadın, ona gitmemesi için yalvarıyordu. Aralarındaki sevgi gün geçtikçe farklı bir hal aldı. Yaşlı azgın kadın geceliği ile odasında otururken yanına genç torununu çağırdı. Ona bakarak geceliğini sıyırdı ve jartiyerle sırt üstü yatağa yattı. “Hadi ağzıma ver, bana yapacağın en büyük iyilik beni sikmek olur. Kocasızlıktan kudurdum.” dedi. Kadının kurduğu şu cümle karşısında ne yapacağını şaşıran torun sikini çıkarıp saksoyu çektirmeye başladı. Bir kere yalatınca, acaba yapmasam mı düşüncesi gitti ve yaşlı kadını çatır çatır sikti.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.