Tutku dolu annem ağzının tadını iyi biliyor. Babamın yaşlı çükünden bıkmış ve kendisini doyurabilecek genç bir dick arıyor. Sabah ben uyurken gizlice battaniyenin altına girmiş ve benim malafatı ağzına alıp emmeye başlamış. Belimden aşağıda birden bir sıcaklık hissederek güne başladım. Ne oluyor amına koyayım diyerek battaniyeyi araladığımda üvey annemin yüzünü görünce tebessüm ettim.

babamın doyuramadığı annem benim kollarımda
Üvey annemin harika götüne yatakta vuruyorum

İlk sorduğum şey ise babamın nerede olduğuydu. “Korkma onu işe yeni gönderdim akşama kadar gelmez, rahat rahat fanteziler yapabiliriz.” dediğini duyunca rahatladım. Ağzına vermeye devam ederken içten içe yakalanma korkusu içimi kemiriyordu. Defalarca bak gelmeyecek değil mi? diye sormaktan kendimi alamadım. Korkularımdan kurtulduğum vakit en çok istediğim temizliğine önem veren, cildi sarkmamış olgun annemi doyurup tatmin edebilmekti. Battaniyeyi açıp yatağın tamamına yayıldık, bu kadar tükürüklü sakso yeterli gelmişti.

Cici annemle sabah yatak fantezisi yaptık

Artık sokmam gerektiğini düşündüm ve onu sırtüstü kucağıma aldım. Kolumu bacaklarının arasından sokup içerisine coşkuyu vermeye başladım. Ben git gel yaptıkça önümde tatlı tatlı inlemeye başlamıştı. Genç bir sik arzuladığı çok belliydi. Et ete değdikçe “Babandan çok daha iyi sikiyorsun!” deyip duruyordu. İş üstündeyken kırmızı ojeli parmaklarını gördükçe deliye dönüyordum. Neyse ki peder gelmeden işimizi bitirebilmiştik. Eminim bugünden sonra her fırsatta ilişkiye gireceğiz, ikimizde çok büyük keyif aldık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments