Kaldığı otelde sabah sporu yapan minik kız, fit bedenini korumayı amaçlamaktadır. Yerde esneme hareketlerini bitirip dışarı çıkacağı sırada gözüne yatağının dağınık olduğu takılır ve dağınıklığı çok sevmediği için yatağını toplamak ister. Yatak çarşafının üst kısmını toplamak için ranzanın merdivenlerinden kafasını sokar ve çarşafı düzeltir. Tam çıkmak istediğinde oraya sıkışıp kaldığını fark eder.

Hemen büyük bir heyecanla bağırmaya başlayarak birinin ona yardımcı olmasını bekler. Bu sırada otel görevlisi bağırma sesini duyunca koşarak odaya gider ve bu genç kızı çaresiz bir halde domalmış halde görür. Odanın kapısından önce ona bakarak asılmaya başlar ve öyle bir boşalır ki uzaktan kızın kalçalarına kadar döllerini fışkırtır. Ardından kızın yanına giderek ona yardımcı olma ayağına kıza yaslar ve sikini tekrar kaldırır.

Omuz bölgelerinden sıkıştığını fark ettiğinde emaneti tekrar çıkarır ve kızın omuzlarına boşalarak kayganlaşmasını sağlar. Bu da çare olmayınca tekrar boşalmak için kıza sokup çıkarmaya başlar. Bir sonra ki postayı da ense köküne attırdıktan sonra kızı oradan kurtarır. Sevinçten ne yapacağını şaşıran minik kız ise erkeğe teşekkür etmek için bir posta daha verir ve bu kez spermleri amının içinde ister.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments