Kareli okul eteğinin üzerine gri süveter giyen genç kaşar tüm gün iç çamaşırı giymekten çok rahatsız oluyor. Okuldan sonra sikişmek için erkek arkadaşının boş evine geliyor. Üzerindeki kazağı sıyırdığında pembeli çirkin sütyenini görüyoruz. Hemen onuda yukarıya kaldırıp bize doğal küçük memelerini gösteriyor. Erkek arkadaşı kamerayı etek altına doğrulttuğunda hemen sırıtıyor ve bacaklarını açıyor.

Pembe iç çamaşırından ötürü amcığı göremiyoruz, neyseki hatun kezban olmadığı için ısrara gerek kalmadan külodu yana çekip malı sergiliyor. Sünnetsiz siki ağzına alıp muamele çekerken eliyle de kendini parmaklıyor. Bol tükürüklü liseli saksosu seviyorsanız bu kısmı atlamadan izleyebilirsiniz. Amı kıllı liselinin büyük yarak üzerinde zıplayışını görmek istiyorsanız ileriye sarabilirsiniz. Genç orospu içine alırken biraz zorlanıyor, acı ve zevki aynı anda yaşadığı için bu durum yüzüne yansıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • jetfadıl 3 sene ago

    her zaman böyle bir liseli kızı kucağıma alıp kaymak istemişimdir ama olmadı

  • Ammeraklisi 2 sene ago

    Knk en çok koyan şey şu siktiklerimle aynı cehenneme gidecem ya
    burda da amini siktigimin kuflu amcigi için dört dönüyoruz yok şu kadar boy isterim yok şu kadar kas HEPİNİZİN AMİNA KOYİM HEPİNİZİN