Küçüklüğünden beri konu komşu demeden gördüğü her kadının eteğini kaldıran yaramaz çocuk artık 18 yaşına gelmiştir. Değişen hiçbir şey yoktur hala sapıklık yapmaya devam ediyor. Annesi kurabiye yapıp arkadaşlarını çay içmeye davet eder. Haşere çocuk gelen misafirlerin elbiselerini sıyırıp popolarına şaplak atıp kaçıyor. Aynı terbiyesizliği anasına karşıda yapmaktan çekinmiyor. Bu durumdan usanan zenci kadının harika bir planı vardır.

Oyuncak vajina alıp onu avlamayı planlıyor, yatak odasına örtünün altına gizleyip üzerine de gerçek görünmesi için etek giydiriyor. Evin içerisinde koşuşturup duran çocuk bunu gördüğünde kaldırıp tam şaplak atacakken saklandığı yerden anne çıkıyor ve azarlamaya başlıyor. “Hep vurup kaçıyorsun göster bakalım marifetlerini neler yapacaksın” diyor. Bunun üzerine şişme bebeği parmaklamaya başlayan ufaklık büyük keyif alıyor.

Şişman kadından şöyle bir cümle geliyor “Sikini çıkarıp sokmanı istiyorum” bunun üzerine direk donunu indirip şişmeyi sikmeye başlıyor. Penisin uzunluğunu gören anasının ise ağzının suyu akıyor. Eğer bir daha kimsenin götüne şaplak atmayacağına söz verirsen beni sikmene izin veririm diyerek kasayı açıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments