Bekar adam gemi seyahatine çıktığında kafa dengi bir hanımefendi ile tanışır. Tatil sırasında çok iyi anlaştıkları için hayatlarını birleştirme kararı alırlar. Karaya ayak bastıklarında bizim eleman manitasının evine taşınır. Her şey güllük gülistanlık ilerlerken bilmediği ufak bir ayrıntı vardır. Karının daha önceki evliliğinden büyük kızı vardır.

Bizim eleman ise taşındığında bunu öğrenir ve genç kaşarla birazcık geçim sıkıntısı yaşamaya başlarlar. Banyoya girip saatlerce çıkmayan kızıl saçlı motor adamın ısrarla kapıyı çalması üzerine pes edip çıkar. Kapı önünde sürtüşme sonrası ikisinde de aynı marka model telefon olduğu için karışmıştır. Ateşli bebek banyoda çektiği seksi pozları yanlışlıkla cici babasının telefonuyla kaydetmiştir.

Adam galeriye girdikten sonra üvey kızının ateşli pozlarını görünce aklını kaybedecek gibi olur, utanmadan çok beğendiğini dile getirir. Genç kızımız acilen fotoğrafları silmek için adamdan telefonu almak ister. Bu sırada ufak bir itiş kakış söz konusu olur, cici babasını yatağa atıp üzerine çıkmak zorunda kalır. Durdukları pozisyon ise yakınlaşmanın fitilini ateşler. Her zaman istediğimi elde ederim düşüncesiyle hareket eden kaşar, kucağında oturduğu elemanın dudaklarına yapışır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • sdasd 5 ay ago

    ADMİN VİDEOLARI İNCELEDEN İNDİREMİYORUM ONUN BANINI AÇ
    PLS