Bu nasıl karı koca ilişkisidir bizde anlam veremedik. Evde taş gibi fiziğe sahip hizmetçi çalışıyor. Adam gözüyle kesmeyi bırakın hizmetçinin götünün dibinden ayrılmıyor. Eteğini sıyırıp kafasını sokup bütün gün am yalıyor. Karısı bu duruma hiçbir şey demiyor hatta işini düzgün yapamayan çalışana nasıl toz alacağını gösteriyor.

Salonda kocası oral seks yaparken gelip şu cümleleri kuruyor “Kocacığım eğer temizlikçinin götünü yalaman bittiyse alıp mutfağa götürebilir miyim? Orası berbat halde temizlenecek yerler var” adamın cevabı da olumlu oluyor. Aradan 2-3 dakika geçmeden bizim azgın teke koşturarak mutfağa gidiyor hizmetçiyi tezgaha yaslayıp kostümünü sıyırıyor tekrardan kaldığı yerden devam ediyor.

Eşi ben alışverişe gideceğim gelecek misin diye sorduğunda hayır meşgulüm cevabını veriyor. Hatun markete çıktığı gibi bizim eleman büyük memelinin içinden geçecektir. Salona kanepenin üzerine yatırıp tamamen soyuyor. Eşinin gelmesine yarım saat vardır bu zaman diliminde temizlikçiyi dümdüz edecektir. Tam suratına döllerini akıttığı vakit basılacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments