Hep birlikte tatile gelen kızların canı sıkılınca kendi aralarında sevişip eğlenmeye karar veriyorlar. Bunu yaparken neden video çekmiyoruz diye kendilerine soruyorlar. Hemen el kamerasını alıp işe başlıyorlar. Doğduğu günden beri bir an için bile erkeklere ilgi duymayan lezbiyen kızların tek dostu dildosudur. Son zamanlarda kendine başka iki lez partner bulmuştur.

İki esmer ve tek sarışının uyum içerisinde sevişmesini izleyeceksiniz. Yalanmaktan hoşlanan karı yatağa uzanıp bacaklarını sonuna kadar açıyor. Et ete rahat temas edebilmesi için bütün kıyafetlerden kurtuluyor. Yeni yatak arkadaşına ilk defa kasayı açacaktır. 45 dakika boyunca amını yalayıp dildolatıyor fakat yeterli gelmiyor.

Başta kendilerini sırayla tanıtan güzellerden hangisi sizin favoriniz? Bugüne kadar kimseye elletmediği arka deliğe partnerinin dokunmasına izin veriyor. Önce tek parmakla zevke geliyor, hoşuna gidince fazlasını arzuluyor. “Lütfen götümden içeriye iki parmağını sok” diye yalvarıyor. Zevke gelen kaşarlar ciyak ciyak bağırıyor ve arka arkaya orgazm oluyor. Önce tarafta kullandıkları dildo aşırı kalındır, anal seks sırasında onu içine alamayacağını düşünüyor. Bu yüzden en iyisi işaret ve orta parmaktır.

Kategoriler

Fetiş, Grup, Lezbiyen, Sarışın

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Anonim 3 sene ago

    Başlangıç sesi dışında ses yok video da. Kızların sesi ayarlanmış sanırım