Son zamanlarda kendine pahalı kıyafetler alan kız kardeşim dikkatimi çekmeye başlamıştı. Bu değirmenin suyu nereden geliyordu bilmiyorum, karantina döneminde sürekli evde olduğumuzu göz önünde bulundurursak dışarıda çalışmıyordu. Bir kaç sefer ağzını aradım fakat konuyu değiştirip net cevap vermedi. Kahvaltı sonrası herkes kendi odasına çekilmişken bende nette surf yapıyordum. Sık sık ziyaret ettiğim ünlü webcam sitelerinden birine girdim.

Burada evden para kazanmak isteyen kızlar cinselliklerini kullanarak internet üzerinden canlı yayın açıyorlardı. En çok izlenenler sekmesine tıkladığımda efsane bir hatun görünce yayınına girdim. Beyaz tenli dövmeli karının biri maske yapmıştı, sanki gözüm bir yerden ısırıyor derken yüzündekini çıkardı.

Bir baktım benim kız kardeşim ve binlerce izleyicisi var, sürekli parayla satın alınan token gönderiyorlardı. Bu fırsatı kaçıramazdım hemen onun odasına doğru yol aldım. Beni görünce keriz gibi sırıtmaya başladı, belki canlı yayında ona yardım edebilirim sonuçta bende işsizim parayı kırışırız.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments