Mahalleden arkadaşımla uzun süredir görüşmediğimiz için bu gün bize geldi. Salonda oturup sohbet ederken üst kattan annem geldi ve uzun süredir ortalıkta olmamasının sebebini sordu. Ailecek şehir dışına taşındıkları için piyasada olmayan arkadaşım, annesiyle geri buraya taşındıklarını anlattı. Annemin üzerinde transparan bir kıyafet olduğu için büyük memeleri görünüyordu. Arkadaşımda ona kitlenmiş bir şekilde bakıyordu fakat hiç bozuntuya vermedim.

Webcam şovu yapacağını ve televizyonun sesini açmamamız konusunda bizi uyardı ve odasına gitti. Ardından arkadaşım bu işin ne olduğunu merak etti ve ona detaylıca anlattığımda bana bir şey itiraf etti. Meğer bu şerefsizin annemi sikme hayali kurarak 31 çekiyor olduğunu öğrendim. Annem başka erkeklere bilgisayarından kamera açarak şov yapması beni iyice gavat birisine dönüştürmüştü.

Onun canlı yayınına bağlanarak arkadaşımla birlikte izlemeye başladık. Bir süre sonra ekran kararında özel görüşmeye geçtiğini anlamıştım. Kankam ise onun memelerini görmek için cebindeki tüm parayı verebileceğini söyledi. Buna gerek olmadığı söyledim ve onu yukarıya çıkartıp kapıyı araladım. Annem tam soyunmaya başlamıştı ve bu görüntü onu iyice azdırmıştı. Sessiz bir şekilde kapıyı kapatarak bizi fark etmeden oradan kaçtık.

Odama geldiğimde kankamla güzel bir plan yaptık. Ben anamı sikmek istiyordum fakat bu şimdilik pekte mümkün görünmüyordu. Arkadaşımın altına bir adet havlu verdim ve onu yatak odasına yolladım. İçeriye girdiğinde anneme “Oğlunuz bana kaslı vücudu olan bir erkek aradığınızı söyledi” diye konuşmasını söyledim. Bu sayede seyirciler de deliler gibi bağış atarak annemi gaza getirdiler. Daha fazla para kazandığını gören annem ise tabi ki bu fırsatı kaçıramazdı.

Part 2: Canlı yayında soyunan dul anneme kankamla beraber girdik

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment