Kocam samimi olduğu arkadaşı uzak yoldan gelince otele gitmesine izin vermedi. Bizde kalmasını istedi, benim içinde sakıncası olmadığı için sorun etmedim. Ertesi gün olduğunda eşim işe gitti ve bende arkadaşıyla birlikte evdeydim. Marketten gelince kan ter içinde kaldığım için duş alıp serinlemek istedim. Banyoya girip kapıyı kilitledim ve yıkanmaya başladım.

Suyun altında kendimi kaybedip uzun vakitler geçirdiğim doğrudur. Kendimi tahrik edip vücudumla oynamayı çok seviyorum. Bu sırada salonda tek başına oturan kocamın arkadaşı biraz etrafı karıştırmış ve çekmeceden VR gözlüğünü bulmuş. İçerisinde yüklü olan sikiş filmlerinden birini seyretmeye başlamış.

Tabi benim bundan haberim yok, duştan çıkıp salona geldiğimde onu koltukta 31 çekerken buldum. Pantolondan kobrayı çıkarmış çadırı dikmiş bile, bende suyun altında yeterince azmıştım fakat boşalamamıştım. Kendime engel olamayıp o güzel siki ağzıma alıp yalamaya başladım. Kocamı aldatmam doğru değil biliyorum ama bazen insan kendisine engel olamıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments