Düzenli olarak kiliseye giden karı kocanın bugün misafiri olduğu için oldukça heyecanlılardır. Baldız uzak yoldan gelip bir hafta kadar misafir olarak kalacaktır. Deli dolu bir tip olduğu için kimse onun nerede yaşadığını tam olarak bilmiyor. Bu genç çiftin düğününe bile gelmemiştir. Kadın kız kardeşini bir senedir görmemiştir, kocasıda ilk defa tanışacaktır.

Zil çaldığında içeriye sarışın dövmeli afet bir hatun girer. Elbisesi o kadar kısadır ki götü görünmektedir. Sırtına kazak bağlayan gözlüklü adam ona odasını gösterip rahat etmesini sağlar. Adamın dibi düşer ve baldız üzerini değiştirirken gizlice videosunu çekip banyoda mastürbasyon yapmaya başlar. Bu sırada yol yorgunu kaşar duş almak için banyoya girdiğinde 31 çeken eniştesiyle karşılaşır.

Tam birlikte fantezi yapacakları sırada içeriye adamın karısı gelir ve yakalanmaları an meselesidir. Hemen duş perdesinin arkasına saklanıp olayı atlatırlar, kalan zamanı anal seks yaparak değerlendireceklerdir. Ardından hiçbir şey olmamış gibi bütün aile akşam yemeğine oturacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments