Zavallı kadın kardeşini 31 kez arayarak oğlunun uyurgezer olduğunu anlatıyor. Günlerdir bu çocuğun rahatsızlığından dolayı gece vakti gram uyku uyuyamamış. 56 yaşındaki mature durumun epey ciddi olduğunu ve neler yapabileceğini bilmediğinden bahsediyor. Telefonu kapattığı gibi bir yudum alkol alır ve uyumaya gider.

O sırada ayaklanan çocuğu ise mutfağa geliyor. Buz makinesinden fazlasıyla buz alıyor, bir kaç yudum içeceği suyu yere döküyor, patatesleri çiğ bir şekilde ısırarak yemeye çalışıyor. Durumu gerçekten kötü olan adamın uyur gezer hastalığından dolayı bu durumda iken uyandırılmaması gerek. Bu ona çok ciddi travmatik bir durum yaşatabilir. Annesinin içtiği içkiden bir yudumda o alıyor ve yatakta yatan validenin yanına giderek arkadan sarılıyor. Kadın uyuyacağı sırada gelen kişiyi kocası sanıyor.

Elini arkaya atıp penisi ellediğinde ise kocası olmadığını fark ediyor. Bi dönüp bakıyor ve oğlu! O sırada doktorun söylediği sakın bu durumda çocuğunuzu uyandırmayın deyişi aklına gelerek ne yapacağını şaşırıyor. Bu durumda ki hasta çocuğuna daha fazla zarar vermek istemeyen yaşlı kadın canından kanından olan evladına yardım ederek altını çıkartıyor.

Uykusunda git gel yaparken amcığını hiza alıyor ve içine girmesini sağlıyor. İnlemekte olan anne kendi ağzını kapatarak çok fazla ses çıkartmamaya çalışsa da bu zevkin karşısında sessiz durmak oldukça zor oluyor. İçine boşalmaması için uykuda olan çocuğunun sikini eline alarak göğüslerine boşalmasını sağlıyor. Adam boşaldığında ise uykudan uyanıyor ve güzel anne ona rüyada olduğunu söyleyerek yanından gönderiyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments