Üniversitede sınavlar bittikten sonra eve gidip annemleri ziyaret etmek istemiştim. Telefonum bozulduğu için onlara haber verememiştim fakat bunun iyi yanı onlara sürpriz olacak diye düşünerek yola çıktım. Çok geçmeden eve girdiğimde annem evde yalnız başına oturuyordu. Beni gördüğünde çok sevinmişti ve hemen sarılıp beni öpmeye başladı.

Bende onu çok özlediğim için biraz hasret giderdik ve akşam saati olduğu için yatma vaktimiz gelmişti. Odamda tadilat olduğu için annemin odasında ki koltukta uyuyacaktım ve o an bir şey öğrendim. Annem rahat uyuyabilmek için uyku ilacı içerek yatacakmış. Bunu duyduğumda aklıma muazzam bir fikir geldi.

Annem hapını aldıktan sonra vurup kafayı yattı ve ben bir süre bekledikten sonra yanına giderek önce memelerinin arasında gezdirdim ardından geceliğini çıkarıp onun içine girdim. Ölü gibi uyuyordu ve uyanması biraz imkansız diye düşünürken birden kalktı ve beni arkasında gördü. Ben çok kızacağını tahmin ederken o bundan zevk aldı ve onu sikmeme izin verdi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments