Üniversitede ki oryantasyon için şehir değiştirmemiz gerektiği için annem beni yalnız göndermek istemedi ve kendisi de gelmek istedi. Bu yüzden onunla birlikte yola çıktık ve saatlerce süren yolculuğun ardından otele gelebilmiştik. Otel odamızın anahtarını aldıktan sonra üst kata çıktık ve kapı numarasını bulup odaya girdik. İçeri girdiğimizde odada tek bir tane yatak vardı ve annem bana bundan bahsetmemişti.

Ona 18 yaşında olduğumu ve harici bir yatağı hak ettiğimi söylediğimde elimizdeki imkanları kabul edip bir an önce yatıp uyumamız gerektiğini söyledi çünkü yarın sabah erkenden kalkacaktık. Mecburen buna sesimi çıkarmadım ve pijamalarımı giyip yatağa uzandım. Kısa bir süre sonra annem geceliğiyle yanıma gelip yattı ve onu ilk gördüğüm anda sikim çoktan kalkmıştı.

Ne kadar istemesem de kendime hakim olamadım ve kalkan sikimi yorganın altından anneme dayamaya başladım. Bunu fark etmiş olmalı ki arkasını dönerek ne yapıyorsun sen diye bağırdı. Bende ona bunun istemeden olduğunu söyledim ve bir türlü inmediğini dile getirdim. Durum böyle olunca annem bana bu sorunu çözmek için yardım etti ve sikimi indirene kadar çabaladı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments